BCAM-1BS-12R-4
Add to Cart:
Bogen Analog, Wired 12 in. Round, 24V, Surface Wall Mount, Black Case, Supports: 2-Wire Digital & Sy
12" Analog Clock 24vdc Black Case
Manufacturer Path: Bogen / Audio / Accessories / Other Accessories / Bogen Miscellaneous Accessories
NextPrevious
BCAM-1BS-16R-4BCAL-4BS-16R-0-3
Manufacturer:Bogen
Manufacturer Part:BCAM-1BS-12R-4 (BCAM1BS12R4)
Alternate Part:BOG-BCAM1BS12R4 (BOGBCAM1BS12R4)
Description:12" Analog Clock 24vdc Black Case (Bogen Miscellaneous Accessories)
Alternates:BOG-BCAM1BS12R4 12" Analog Clock 24vdc Black Case