NQ-A4300-G2
Category Path: Audio / Amplifiers / Bogen Amplifiers
Add to Cart:
NYQUIST IP PAGING SYSTEM AMPLIFIER, 70V (2Ch x 600W) / 25V (4Ch x 300W) 2RU IP Power Amp Gen2
Manufacturer Path: Bogen / Audio / Amplifiers / Bogen Amplifiers
NextPrevious
PS120-G2NQ-A4120-G2
Manufacturer:Bogen
Manufacturer Part:NQ-A4300-G2 (NQA4300G2)
Alternate Part:BOG-NQA4300G2 (BOGNQA4300G2)
Description:NYQUIST IP PAGING SYSTEM AMPLIFIER, 70V (Bogen Amplifiers)
Alternates:BOG-NQA4300G2 NYQUIST IP PAGING SYSTEM AMPLIFIER, 70V